Торгові ЕККА

 


 
ЕККА КАЛИНА-110T

Програма "Читання/запис ЛОГОТИПА користувача" (EditorShipLogo)

призначена для:
а) завантаження в ЕККА з попередньо підготовленого в форматі bmp файла логотипа користувача;
б) вичитування з ЕККА логотипа користувача і його запис в файл формату bmp.

   Примітка. Робота з файлами формату bmp (створення, редагування тощо) підтримується переважною більшістю графічних редакторів. Найпростіший з них – Paint (Microsoft), який вбудований в усі операційні системи Windows.


Програма "Редагування товарів” (EditorShipPLU)

призначена для читання таблиці товарів з ЕККА, редагування отриманої інформації з можливістю вивантаження (експорту) даних у файл XML-, DBF-, XLS- форматів та завантаження (імпорту) в ЕККА відповідної інформації з попередньо підготовленого файлу в одному із вказаних форматів.

   Примітка. XML-, DBF-, XLS- формати файлів є одні з найпоширеніших для зберігання таблиць баз даних. Файли цих форматів використовуються такими програмами, як “1С. Бухгалтерія”, системами керування базами даних, напр., dBase, Microsoft Access та ін. Підтримується формат XLS, що дозволяє зручно і просто редагувати інформацію за допомогою програми Microsoft Excel.
   Важливо! Під час роботи з цією програмою завдяки реалізованим алгоритмам досягнута максимально висока швидкодія як при обміні даних з ЕККА, так і при роботі з файлами.


Програма "Сервісний конфігуратор" (ConfigEKKА)
призначена для перегляду всіх таблиць ЕККА з можливістю вивантаження (експорту) даних з ЕККА і запису їх у файл XML- або XLS- форматів та завантаження (імпорту) в ЕККА дозволених для редагування таблиць з файлу XML- або XLS- форматів.
В програму вбудовані:
- редактор обов’язкових реквізитів (заголовка, закінчення) чека,
- редактор логотипа користувача,
- довідники параметрів.
   Редактор обов’язкових реквізитів чека призначений для запису/зміни в ЕККА заголовка та закінчення чека, параметрів друку відповідних рядків.
   Редактор логотипа користувача призначений для: 
а) завантаження в ЕККА з попередньо підготовленого в форматі bmp файла логотипа користувача;
б) вичитування з ЕККА логотипа користувача і його запис в файл формату bmp;
в) попіксельне редагування логотипа користувача.
   Довідники параметрів забезпечують розрахунок сумарних значень параметрів/ознак для подальшого введення їх в ЕККА під час процедури його програмування. За сумарним значенням параметрів/ознак можна дешифрувати їх список.

  Формати файлів, що використовуються в цій програмі, підтримуються всіма обліковими програмами, наприклад, «1С:Бухгалтерія». Використання формату XLS забезпечує зручне і просте редагування інформації за допомогою програми Microsoft Excel.

 

Кошик
View your shopping cart.
Вхід