Касові апарати

КАЛИНА-110Т


Новий портативний електронний контрольно-касовий апарат КАЛИНА-110T призначений для використання в стаціонарних умовах в торгівлі, громадському харчуванні, сфері послуг, а також виїзній (мобільній) торгівлі.
 
  

КАЛИНА МТ-04.02


ЕККА КАЛИНА МТ-04.02призначений для застосування в сферах торгівлі, громадського харчування та надання послуг. Сучасний дизайн, перевірена і підкріплена багатолітнім досвідом ергономіка, найвища якість застосованих при виробництві ЕККА компонентів відомих світових виробників, використання сучасних досягнень в галузі радіоелектроніки, функціональне програмне забезпечення - все це є запорукою того, що як початківець, так і багатолітній користувач знайде в цих ЕККА те, що тільки можна очікувати від фіскальної техніки. 

КАЛИНА МТ-05.02


ЕККА КАЛИНА МТ-05.02призначений для застосування в сферах торгівлі, громадського харчування та надання послуг. Сучасний дизайн, перевірена і підкріплена багатолітнім досвідом ергономіка, найвища якість застосованих при виробництві ЕККА компонентів знаних світових виробників, використання сучасних досягнень в галузі радіоелектроніки, функціональне програмне забезпечення - все це є запорукою того, що як початківець, так і багатолітній користувач знайде в цих ЕККА те, що тільки можна очікувати від фіскальної техніки. 

КАЛИНА МТ-01.01

ЕККА  КАЛИНА МТ-01.01 – високонадійний стаціонарний касовий апарат з широкими функціональними можливостями.
Кошик
View your shopping cart.
Вхід