ПРО НАС

 
  
Науково-виробниче підприємство ТРОЯН – один з провідних виробників електронного контрольно-касового обладнання в Україні.  Наша продукція вже понад 15 років добре відома під торговою маркою КАЛИНА.

Сферами застосування касового обладнання є: автозаправні станції, автостанції, торгівля, заклади громадського харчування,  сфера послуг. 

Особливу увагу підприємство приділяє розробці та виробництву спеціалізованих ЕККА.   НВП ТРОЯН - провідний виробник і системний інтегратор новітніх високофункціональних спеціалізованих касових апаратів і POS-систем для АЗС і АЗК.    Спеціалістами підприємства створено широкий модельний ряд такої техніки – від моноблочних СЕККА з застосуванням на малих і середніх АЗС до спеціалізованих програмно-апаратних комплексів для великих АЗК.   Ми перші розробили і впровадили в серійне виробництво унікальну за своїми технічними характеристиками спеціалізовану компютерно-касову електронну систему A-POS Експотрейд" з засобами криптографічного захисту інформації, аналогів якій немає на ринку України. 

Станом на сьогодні завершені роботи з розробки спеціалізованого ЕККА для автовокзалів та автостанцій, призначеного для ведення автоматичного обліку та реалізації послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, який не має аналогів у вітчизняній техніці.

Індивідуальний підхід та комплексне вирішення поставлених завдань дозволяє якісно виконувати всі види робіт від проектування до гарантійного та сервісного обслуговування усього встановленого обладнання з використанням виключно професійної техніки та з дотриманням термінів виконання робіт.   Професійність та досвід наших програмістів дає змогу оперативного нарощування функціоналу всіх програмних рішень з врахуванням індивідуальних потреб клієнта.   Гнучкий підхід до замовників із реалізацією їх побажань.

Вся продукція підприємства внесена до
Державного реєстру РРО та сертифікована.
 
 

 
Кошик
View your shopping cart.
Вхід