КАЛИНА МТ-04.02


ЕККА КАЛИНА МТ-04.02призначений для застосування в сферах торгівлі, громадського харчування та надання послуг. Сучасний дизайн, перевірена і підкріплена багатолітнім досвідом ергономіка, найвища якість застосованих при виробництві ЕККА компонентів відомих світових виробників, використання сучасних досягнень в галузі радіоелектроніки, функціональне програмне забезпечення - все це є запорукою того, що як початківець, так і багатолітній користувач знайде в цих ЕККА те, що тільки можна очікувати від фіскальної техніки. 

Системне рішення до КАЛИНА МТ-04.02

  • Простота в роботі
  • Ергономічність
  • Функціональність

                 Опанувати роботу з ЕККА КАЛИНА МТ-04.02  надзвичайно легко. Навіть не маючи досвіду роботи з касовими апаратами можна швидко осягнуть основні засади продажу товарів. Літерно-цифрова клавіатура з зрозумілими символами, коментарі на індикаторах безпомилково супроводжують недосвідченого касира до мети.

          Застосування високофункціональної мікропроцесорної електроніки дало можливість розширити загальноприйняті робочі характеристики касових апаратів, а їх розміри і вагу суттєво зменшити, що має особливе значення для організації робочого місця касира.

 

         Механізм друку CITIZEN LT-286 (Японія) забезпечує надійну роботу касових апаратів з високою швидкістю друку (10 рядків/с).
         Рідкокристалічні дисплеї, літерно-цифрова клавіатура  полегшують роботу з касовим апаратом, а зчитування інформації і процес програмування товару є швидким і зручним.
         Модерна елегантна конструкція - зразок вдалого поєднання прекрасного дизайну з високою ергономічністю.
         Завдяки незначним розмірам і вазі, зручному розташуванню клавіатур і індикаторів багатогодинна праця з касовим апаратом стає приємною та комфортною.
         Плоска конструкція дає можливість здійснювати торгівлю на невеликих прилавках, а наявність внутрішнього акумулятора великої ємкості (6,3 В, 3,2 А*год.) забезпечує зручність і успішність процесу виїзної торгівлі навіть при відсутності зовнішніх джерел електроживлення.
         ЕККА має багато переваг, функцій і характеристик, які вигідно вирізняють їх на фоні інших касових апаратів.
        В ЕККА КАЛИНА МТ-04.02 можна запрограмувати до 10700 найменувань товару.
       Наявність електронної стрічки забезпечує збереження інформації про всі торгові операції за тривалий період роботи з можливістю її подальшого вивантаження на електронні носії або ПК з наступним завантаженням у спеціалізовані програми, наприклад, “1С: Бухгалтерія”.
        ЕККА КАЛИНА МТ-04.02 оснащена додатковою клавіатурою швидкого продажу. Кожна клавіша має 2-ва функціональні рівні. Завдяки цьому можна швидко і безпосередньо здійснювати продаж  32-х товарів.
        Крім того, передбачено можливість підключення різного роду периферійного обладнання: сканера штрих-кодів, персонального комп’ютера, ваги, грошової скриньки, а також іншого обладнання для роботи в складних програмно-апаратних комплексах.
        Зовнішній інтерфейс зв’язку дає можливість об’єднувати касові апарати в мережі під управлінням комп’ютерних серверів. 
 
 Технічні характеристики
ХАРактеристики
Параметри
Кількість найменувань товарів, що програмуються   10700
Кількість груп з оподаткування: з додатнім/ від’ємним підсумком 5/5
Максимальна кількість форм оплати 5
Максимальна кількість відділів 15
Максимальна кількість груп 8
Максимальна кількість операторів 16
Кількість клавіш швидкого продажу 2х16
Інтерфейс зв’язку RS-232/ RS-485
Термопапір, мм 2Х28
Швидкість друку чекової стрічки, см/с, (рядків/с) 5 (10)
Кількість символів в рядку 18
Периферійне обладнання ПК, сканер штрих–кодів,  термінал НСМЕП, ел. вага, грошова скринька
Напруга живлення, Вт ~ 220
Споживана потужність, Вт (сер./макс.) 5/15
Внутрішній акумулятор 6,3  В, 3,2 А*год.
Діапазон робочих температур, ˚С +5 - +40
Габарити, ДхШхВ 338 мм Х 245 мм Х 90 мм
Маса, кг 2,2 

 

Кошик
View your shopping cart.
Вхід