КАЛИНА-110Т


Новий портативний електронний контрольно-касовий апарат КАЛИНА-110T призначений для використання в стаціонарних умовах в торгівлі, громадському харчуванні, сфері послуг, а також виїзній (мобільній) торгівлі.
 
  


Програмне забезпечення до КАЛИНА-110T
Системне рішення до КАЛИНА-110T

Застосування новітніх технологій в цьому апараті дало змогу забезпечити надзвичайно широкі можливості, незважаючи на його незначні розміри і вагу. Цей ЕККА за своїми функціональними характеристиками не тільки перевершує вимоги, які, зазвичай,  пред’являються до портативних ЕККА, але й якісно по новому вирішує застосування ЕККА в стаціонарних умовах як системного апарата – як автономно, так і в складі програмно-апаратних комплексів. Більше того, його конструктори врахували потреби завтрашнього дня, що неминуче, і вже найближчим часом, позитивно оцінить користувач. Достатньо відзначити, що ЕККА може бути одночасно оснащений USB-, двома COM- та LAN-портами. А це відкриває практично необмежені можливості в організації будь-яких можливих бізнес-процесів користувача.

В елегантному ергономічному корпусі ЕККА застосовано термопринтер LPTZ-245 відомої фірми Seiko (Японія), який забезпечує безперебійну і безшумну роботу. Друк – швидкий і високоякісний. Висока швидкість друку позбавить ваших клієнтів від вимушених черг під час розрахунку за придбаний товар. Ця особливість посилюється застосуванням в ЕККА технології "clamshell", що робить  процедуру заміни стрічки простою, швидкою і зручною. Адже цей процес відбувається за принципом «вклади і працюй»! Переваги такого рішення оцінить кожен користувач, особливо, при роботі поза стаціонарними умовами чи під час інтенсивної роботи з обслуговування клієнтів.
 
Касовий апарат може бути оснащений, крім дисплея касира, ще й дисплеєм клієнта. Дворядковий алфавітно-цифровий LCD-дисплей касира з 16-ма символами в рядку відображає всю інформацію, яка необхідна касиру, забезпечуючи йому зручну і комфортну роботу в усіх режимах роботи: програмування, продажу, звітування. Цифровий 10-ти символьний індикатор клієнта інформує покупця про ціну товару або загальну вартість за чеком.
 
Літерно-цифрова  клавіатура забезпечує зручну роботу з продажу, програмування товарів та виконання звітів. Поле клавіатури складається з 3-х секторів різного функціонального призначення, виконаних в теплих кольорах. Клавіші мають чіткі інтуїтивно зрозумілі щодо призначення написи. Сама клавіатура виготовлена з приємного на дотик матеріалу (силікону), що робить роботу з ЕККА комфортною і легкою. Ретельно допасована до корпуса ЕККА клавіатура  в значній мірі забезпечує внутрішню електроніку від забруднення або випадкового залиття рідиною. П’ять форм оплати, найменування яких може запрограмувати сам користувач. Можливість продажу товарів (послуг) з відсотковими та  абсолютними (на задану суму) знижками дають змогу широко використовувати цю функцію для привернення нових клієнтів, застосування нових бонусних програм, автоматизації обліку, здійснення аналітичної роботи. Найбільш часто витребувані покупцями товари можуть бути запрограмовані на 10 клавіш швидкого продажу, що суттєво пришвидшить відпуск покупців, зменшуючи навантаження на касира.
 
Внутрішній Li-Ion акумулятора 2000 mA*h забезпечує тривалу автономну, незалежну від зовнішнього електроживлення, роботу ЕККА. Конструктори ЕККА «Калина-110Т» забезпечили ощадне використання ємності акумулятора завдяки застосуванню в ЕККА найсучаснішої елементної бази і мікропроцесорів,  оригінальних схемо-технічних і програмних рішень, які в складний спосіб забезпечують управління режимом енергозбереження, мінімізуючи споживання електроенергії. В такому режимі застосування касового апарата можна роздрукувати понад 1500 тис. чеків, що забезпечує його кількаденну роботу. Касир має змогу під час роботи в зручний для нього час переглянути ступінь заряду акумулятора, не виходячи з режиму продажу. При значному розряді акумулятора касир отримує текстове і звукове повідомлення. Після цього робота продовжується та  ЕККА може видрукувати ще понад 200 чеків.
 
Периферійне обладнання. До касового апарата через USB mini-порт може бути підключений комп’ютер, а через два RS-232 інтерфейси іще дві одиниці обладнання, серед яких - сканер штрих-коду, вага, модем, платіжний термінал, інше спеціалізоване периферійне обладнання. Вперше в вітчизняній касовій техніці передбачена побудова мережі касових апаратів через LAN-порт і вихід в Internet.
 
Описані функціональні характеристики ЕККА відкривають широкі можливості з організації найрізноманітніших технологічних та бізнес-процесів торгових підприємств як окремо взятим ЕККА, так і в складі програмно-апаратних комплексів довільного рівня складності.
 
 
Додатковими аксесуарами до цього касового апарата можуть бути ремінь або футляр, використання яких забезпечить комфортну роботу в мобільних умовах.

 
Формування і друк касовим апаратом широкого набору обов’язкових і додаткових звітів, безумовно, оптимізують задачі обліку і аналітичної роботи користувача.
 
 ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
НАЗВА
КАЛИНА-110Т
ТИП
портативний касовий апарат
ПРИЗНАЧЕННЯ
торгівля; громадське харчування;
сфера послуг; виїзна торгівля
ХАРАКТЕРИСТИКИ
кількість  програмованих товарів
10 000
кількість податкових груп за ставками ПДВ:
- з додатнім підсумком розрахунку,
 -   - з від’ємним підсумком розрахунку
 
4
4
кількість  податкових груп без ПДВ:
- з додатним підсумком розрахунку,
  - з від’ємним підсумком розрахунку
 
1
1
кількість товарних груп
8
кількість касирів
16
максимальна кількість символів в рядку
32
максимальна кількість символів в назві товару
30
кількість  форм оплати
5
знижки
відсоткові, абсолютні
МЕХАНІЗМ ДРУКУ
модель принтера
Seiko LPTZ-245
тип
термопринтер
швидкість друку
12 рядків/с
ширина паперу
57 мм
діаметр рулона термострічки
42 мм
КЛАВІАТУРА
виконання
силіконова, літерно-цифрова
кількість клавіш
30
кількість  клавіш швидкогопродажу
10
ІНДИКАТОРИ
касира
літерно-цифровий LCD, 2 x 16 знаків
клієнта*
цифровий LCD, 1 x 10 знаків
ПОРТИ
зовнішні порти
1 x USB; COM 1 (RS232); COM 2 (RS232);  LAN
периферійне обладнання
ПК, СШК, вага, модем, зовнішній індикатор,
платіжний банківський термінал
ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ
електромережа
-   вхід
-   вихід
 
~ (100-240) В, 50/60 Гц, 450 мА
=12 В, 1000 мА
акумуляторна батарея
Li-Ion, 2000 мA*год., 7,4 В
РОЗМІРИ
довжина  х  ширина  х  висота
215 мм  x  140 мм  x  85 мм
вага
0,560 кг

 

Кошик
View your shopping cart.
Вхід