А-POS ЕКСПОТРЕЙД

Система комп’ютерно-касова електронна спеціалізована A-POS ЕКСПОТРЕЙД– новинка на ринку систем керування для АЗС. Вперше в Україні пропонується не просто спеціалізований ЕККА для АЗС, а комп’ютерно-касова система з унікальними технічними і функціональними характеристиками.
 
 

Це єдина на ринку України багатопостова система, яка може забезпечити одночасний відпуск нафтопродуктів з 10-ти повнофункціональних автоматизованих робочих місць операторів. СККЕС A-POS ЕКСПОТРЕЙД– перший в Україні представник фіскальної техніки нового покоління для АЗС з реалізацією запису контрольної стрічки на електронний носій даних та не має аналогів. СККЕС A-POS ЕКСПОТРЕЙД розроблено з метою забезпечення виконання задач з автоматизації технологічних та бізнес-процесів на середніх і великих АЗС та АЗК, об’єднаних в єдині мережі.

Система призначена для повнофункціонального управління технологічними процесами на автозаправочних комплексах (АЗК) і станціях (АЗС) - дистанційного керування до 40-ка паливо-роздавальними колонками (ПРК), комплексного обліку руху нафтопродуктів на АЗС, продажу супутніх товарів і послуг, забезпечення двостороннього документообігу з головним офісом.

 
В СККЕС контрольна стрічка формується в електронній формі і після процесу криптографічного захисту інформації записується на невелику SD-картку (як це має місце, наприклад, у фотоапаратах). Термін використання однієї картки може складати кілька років. Інформація кожного чеку і контрольної стрічки загалом, записана на SD-картці, є доступною користувачеві і контролюючим органам. ЇЇ можна видрукувати безпосередньо на реєстраторі системи, зовнішньому принтері, що може входити в склад системи, або візуально вивести на монітор системи. Дані контрольної стрічки передаються в головний офіс користувача і є джерелом для формування різного роду звітів та  аналізу роботи всієї мережі АЗС, оснащених цією системою.
 
Наявність електронної контрольної стрічки значно зменшує експлуатаційні витрати, а також втрати через недоотримання прибутку внаслідок простою АЗК/АЗС. Касові чеки друкуються на одній стрічці без одночасного друку паперової контрольної стрічки. Крім того, рулони паперової контрольної стрічки користувач зобов’язаний зберігати протягом 3-х років, а це потребує багато місця та значних накладних витрат та зменшує її читабельність. Наявність в фіскальному реєстраторі  одного, а не двох (як це має місце в звичайних реєстраторах)  друкуючого механізму вдвічі зменшує ймовірність виходу з ладу обладнання і, як наслідок, уникнення значних фінансових і матеріальних втрат в зв’язку з простоєм АЗК, ремонтом обладнання. Зменшується в два рази час простою на заміну паперової контрольної стрічки, що особливо важливо в періоди пікового навантаження на операторів. 

До складу комп’ютерно-касової системи входить FrontOffice на базі високонадійних промислових комп’ютерів. В системі можуть використовуватися ПК різного виконання:
- моноблочний з 15” TouchScreen – монітором;
- блочний з зовнішньою або вбудованою у системний блок 64-клавішною програмованою клавіатурою.

 
Електронний контрольно-касовий реєстратор на базі термопринтера фірми Epson (Японія) забезпечує швидкісний друк касового чека (до 150 мм/с), безшумну роботу термопринтера, високі якість і чіткість друкованих символів. Завдяки функції швидкого завантаження паперу заміна касової стрічки здійснюється миттєво. Про закінчення стрічки датчик завчасно інформує оператора, що дає змогу уникнути непродуктивних затримок під час обслуговування клієнтів. Наявність автообтинача забезпечує швидке і якісне відділення  чеків.
Середній ресурс термоголовки принтера складає 37 млн. рядків.
Гарантується здійснення автообтиначем 1 500 000 операцій.

 
На АЗК/АЗС може встановлюватися до 10-ти (!) повнофункціональних автоматизованих робочих місць операторів (АРМ).
Рис.1. Блок-схема мережі АРМ АЗС
 
Особливе значення при розробці системи було приділене інтерфейсу користувача для різних виконань Front-Office, що забезпечить ефективну та комфортну роботу користувача.

 
Додаткове обладнання:
- ПРК будь-яких моделей, присутніх на ринку України,
- суміжні АРМ,
- сканери штрих-кодів,
- термінали smart-card,
- банківські платіжні термінали,
- рівнеміри виробників, представлених на ринку України,
- модеми,
- зовнішні цінові табло,
- принтери.
 
                         Високофункціональний пакет                                            
програмного забезпечення FrontOffice дає змогу:
  • здійснення відпуску пального в режимах передплата, післяплата, „до повного бака”, технологічний пролив;
  • реєстрація відпуску пального, продажу супутніх товарів та послуг за різними формами оплати (назви форм оплати та їх параметри програмуються);   
  • облік нафтопродуктів в обємній та масовій формах, оперативний контроль стану товарних залишків;
  • формування обовязкових зміних та фіскальних звітів; 
  • автоматичне формування аналітичних звітів; вбудований конструктор звітів дає змогу користувачу самостійно створювати, редагувати шаблони звітних форм;
  • поєднання з електронними системами моніторингу резервуарів;

  • автоматичну обробку вхідних документів (прихідні, розхідні накладні, розпорядження про переоцінку, електронні відомості, штрих кодові талони – „білі”, „чорні” списки тощо), отриманих з зовнішньої облікової програми, напр., головного офісу, включно з проведенням документів та друком твердої копії інформації; 
  • формування інформаційних файлів для обробки цієї інформації зовнішніми обліковими програмами; дані формуються автоматично при закриті зміни або за запитом; наявна можливість конфігурувати зміст цих файлів та їх архівування при потребі передачі каналами зв’язку;

  • передачу файлів для модулів імпорту та експорту, а також будь-якої іншої довільної інформації в електронній формі через канали LANVPNGPRSGSM.

 
Можливе поєднання FrontOffice з BackOffice “NAFTA” , «1С:Бухгалтерія», іншими обліковими програмами на АЗК.

 
Функціональні та технічні характеристики СККЕС A-POS ЕКСПОТРЕЙД”

 

 Опис
Параметри
Кількість одночасно керованих ПРК до 40
Кількість кранів ПРК, що прописуються в системі до 120
Кількість різних моделей ПРК на одній АЗС (інтерфейсів зв’язку, протоколів обміну) до 20
Кількість резервуарів з нафтопродуктом до 16
Кількість видів нафтопродуктів до 16
Максимальна кількість кодів найменувань товарів необмежено
Кількість товарних груп необмежено
Кількість форм оплати 13 (назва і тип програмується)
Ідентифікація клієнта або типу платежу з формуванням відповідних звітів в межах кожної форми оплати до 14 цифр
Кількість символів в назві товару 46
Додаткова текстова інформація про товар 92
Кількість податкових груп 10
Максимальна кількість операторів, які можуть бути зареєстровані в системі за індивідуальним паролем 32
Знижки/надбавки на торгові операції з продажу супутніх товарів
відносна – в %, абсолютна – на  суму
Знижки/надбавки на торгові операції з продажу нафтопродуктів
відносна – в % абсолютна – на ціну
Максимальний об’єм ПММ у замовленні, л 999,99
Переведення чека за товар з актуального в чергу чеків до 3-х товарних чеків
Забезпечення розрахунку клієнта за НП і супутні товари з друком єдиного чека +
Закриття одного чека кількома формами оплати +
Закриття однієї відпущеної дози н/п кількома окремими чеками +
Автообтинач чеків +
Друк в товарному чеку логотипа експлуатанта +
Швидкість друку касової стрічки 150 мм/с
Ширина касової стрічки 59 мм
Інтерфейси зв’язку RS-232, RS-485, RS-422, cтрумова петля (2-провідна, 4-провідна), інші
Робота в мережі СЕККА 10 АРМ оператора -  1 Master + 9 Slave
Інтерфейси зв’язку ПРК RS-232, RS-485, RS-422, cтрумова петля (2-провідна, 4-провідна), інші
Режими відпуску пального на:
заданий об’єм задану суму до повного бака
Моделі ПРК:
Adast, Benc, Dresser Wayne AB, Gilbarko S.p.A., Mecsan, Mepsan, ММ-Petro, Novotec Gmbh, Nuovo Pignone, Scheidt&Bachmann Tubs, Tokheim, Астра, Наина, Славутич, Шельф, інші
Зовнішні пристрої:
принтер, сканер штрих-кодів, грошова скринька, вага, модем, термінали смарт-карток, термінали банківських карток, системи моніторингу резервуарів (Gilbarko VeederRoot, Site Santinel, Струна), стела, інше
Кошик
View your shopping cart.
Вхід